Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ka-wa/ftp/wp-content/themes/better/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/dobre/domains/dobrenastroje.com.pl:/tmp:/var/tmp:/home/dobre/.tmp:/home/dobre/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/dobre/domains/dobrenastroje.com.pl/public_html/wp-content/themes/better/option-tree/includes/ot-functions.php on line 215
Rejestracja: 518-077-899

Metody pracy

Nie istnieje jednolita teoria psychoterapii co oznacza, że nie ma jednego jej rodzaju. Każda może stanowić jednak skuteczny środek leczenia. Wyodrębnia się kilka głównych orientacji teoretycznych (paradygmatów), w oparciu o które zostały stworzone różne formy/podejścia w psychoterapii. Ważne jest, aby wybierając jedną z nich, zapoznać się z jej głównymi założeniami, narzędziami pracy i sposobem pracy terapeutycznej. Dobrze jest, gdy podejście terapeutyczne, które wybieramy jako drogę do samopoznania, w jakiś sposób koresponduje z naszym myśleniem o świecie i rzeczywistości psychicznej.

Nasi psychoterapeuci pracują w nurtach terapii psychodynamicznej, integratywnej i poznawczo-behawioralnej. Są to podejścia uznawane i rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne jako skuteczne metody leczenia zaburzeń psychicznych i problemów natury psychologicznej.

Naszym pacjentom oferujemy metody terapeutyczne dostosowane do ich potrzeb: konsultacje, wsparcie w trudnej sytuacji życiowej, terapię krótko i długoterminową.

Poproś o więcej informacji 518-077-899

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!