Rejestracja: 518-077-899

Monika Lipiec

Wykształcenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim, ukończyła 4­letnie Studium Psychoterapii ITiEP w Krakowie i roczne szkolenie pomocy psychologicznej skierowane do Młodych Dorosłych Dzieci Alkoholików (MDDA). Kursantka Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”, którego program posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (SNP PTP) i rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swą pracę kliniczną poddaje superwizji u licencjonowanego superwizora.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zdobywała w placówkach służby zdrowia (np. Poradni Zdrowia Psychicznego, Oddziale Dziennym) pracując z pacjentami i ich rodzinami, zmagającymi się m.in. z długotrwałą chorobą somatyczną, dolegliwościami psychosomatycznymi, problemami o charakterze lękowym i depresyjnym. Pracuje w PZP Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozą oraz prowadzeniem terapii indywidualnej i grupowej.

Zajmuje się:

  • psychodynamicznie zorientowaną psychoterapią indywidualną i grupową,
  • terapią osób z zaburzeniami lękowymi, nastroju, osobowości,
  • pomocą osobom przeżywającym problemy w kontaktach z ludźmi, kryzysy w relacjach,
  • terapią osób doświadczających poczucia osamotnienia, zagubienia, pustki; wątpiącym we własne siły, z obniżonym poczuciem własnej wartości oraz doświadczającym trudnych emocji, z którymi sobie nie radzą,
  • terapią osób doświadczających trudności z powodu swojej orientacji seksualnej
  • pomocą psychologiczną dla kobiet w ciąży, okresie poporodowym oraz dla młodych rodziców,
  • wspieraniem rozwoju wewnętrznego, samopoznania.

Poproś o więcej informacji 518-077-899

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!