Rejestracja: 518-077-899

Tomasz Stępniewski

Wykształcenie:

Psycholog, psychoterapeutą. Absolwent psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz biotechnologii na SGGW. Uzyskał tytuł doktora w zakresie nauk biomedycznych na Uniwersytecie Pompeu Fabra.  Absolwent szkolenia w zakresie muzykoterapii i psychodramy, organizowanego przez dr Elżbietę Galińską, a także członek kandydat Instytutu Analizy Grupowej Rasztów, gdzie odbył szkolenie przygotowujące do otrzymania certyfikatu psychoterapeuty. Uaktualnia swoją wiedzę na kongresach i seminariach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywał na Oddziałach Leczenia Nerwic oraz Oddziale Rehabilitacji Socjo-psychiatrycznej (Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii), a także na oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie (Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia).

Zajmuje się:

Od 2018 mieszka w Ameryce Łacińskiej. Oferuje długoterminową terapie on-line dla osób, które z różnych powodów nie mają możliwości uczestniczenia w terapii gabinetowej, lub preferują taką formę. Pracuje z osobami które zmagają się z różnymi trudnościami jak problemy w relacjach, lęk, atakami paniki, obniżony nastrój, ciągłe uczucie cierpienia i niezadowolenia z życia, albo zwyczajnie chcą zobaczyć siebie i swoje życie w szerszej perspektywie.

Prowadzi terapię także w języku angielskim i hiszpańskim.

Poproś o więcej informacji 518-077-899

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!