Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ka-wa/ftp/wp-content/themes/better/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/dobre/domains/dobrenastroje.com.pl:/tmp:/var/tmp:/home/dobre/.tmp:/home/dobre/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/dobre/domains/dobrenastroje.com.pl/public_html/wp-content/themes/better/option-tree/includes/ot-functions.php on line 215
Rejestracja: 518-077-899

Joanna Sobczyńska

null This is image placeholder, edit your page to replace it.

Umów się na wizytę

Wykształcenie:

Absolwentka psychologii SWPS Uniwersytetu Humanistycznego oddział Sopot. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoanalitycznej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Szkolenie posiada atest sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jest honorowane przez NFZ.

Doświadczenie Zawodowe:

Doświadczenie zdobywała na oddziale w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz na oddziale dziennym Szpitala Wolskiego. Pracowała z pacjentami w Poradni Zdrowia Psychicznego mieszczącej się w szpitalu Wolskim oraz w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju. Rozwijała swoje umiejętności w pracy z młodzieżą w Świetlicy Socjoterapeutycznej Serduszko.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Zajmuje się:

Pracą z osobami które przejawiają poniższe objawy:

– zaburzenia lękowe

– depresja

– zaburzenia osobowości (doświadczenie z pacjentami borderline)

– praca z osobami psychotycznymi

– dolegliwości psychosomatyczne

– trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji interpersonalnych.

Poproś o więcej informacji 518-077-899

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!