W tym niezwykle trudnym dla wszystkich czasie zespół specjalistów z Pracowni Psychologicznej Dobre Nastroje jest do Państwa dyspozycji. Wiele osób może odczuwać teraz wzmożone objawy swoich chorób, doświadczać lęku, niepokoju, strachu.

Dostosowując się do pojawiających się potrzeb nasz gabinet wprowadził możliwość kontynuacji psychoterapii w formie telefonicznej lub online. Do kontaktu zapraszamy też osoby, które chciałyby skorzystać z pierwszej konsultacji psychologicznej lub konsultacji w sytuacji kryzysowej.

Ogłoszenie przez WHO stanu pandemii skutkuje nagłym, ogromnym wzrostem lęku. Jego przejawy są widoczne zarówno w codziennym życiu jak i w wewnętrznym przeżywaniu. Jest to skutek tego, z czym się obecnie zmagamy. Można oczekiwać także, że wprowadzane epidemiologiczne ograniczenia spowodują wzrost frustracji i trudnych emocji. Mogą narastać zachowania agresywne lub depresja. Ważne by nie zostawać z tym samemu.

Oferujemy profesjonalne wsparcie osobom borykającym się z obciążającymi konsekwencjami obecnej sytuacji,  osobom w okresie kwarantanny, czy osobom które dobrowolnie podjęły decyzję o przebywaniu w domu.